O nás

Clever Energies s.r.o. je ryze českým alternativním ekologicky zodpovědným dodavatelem elektřiny a zemního plynu pro domácnost, podnikatele či obce. Důvěra našich zákazníků je pro nás zavazující a zároveň inspirujícím motorem. Jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů energií na českém trhu.
Naší preferencí je přehledný servis pro klienta. Velice dobře si uvědomujeme nepřehlednost vyúčtování energií pro zákazníka. U Clever Energies však vaše údaje prezentujeme přehledně tak, abyste vždy jako zákazníci přesně věděli kolik za co platíte.

Aby byl servis opravdu vynikající, musí mít klienti možnost i osobního kontaktu. Proto pro všechny naše zákazníky poskytujeme zdarma službu osobního asistenta. Ten je Vám k dispozici po celou dobu trvání našeho smluvního vztahu a je připraven Vám pomoci při řešení veškerého vašeho nastavení a optimalizace služeb, a to nejen týkajících se energetiky. Z našich pracovníků a našich klientů se tak stávají celoživotní přátelé.

Těší nás, že díky Vám můžeme posouvat hranice našeho standardu vztahu s klientem a přicházet na trh se stále novými a příjemnými inovacemi.

Clever Energies s.r.o.
IČ: 03624641
sídlem: Prosecká 524/26, Libeň, 180 00 Praha 8
zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 234882